Biz Kimiz ?

2008 yılında kurulan akademimiz güzellik sektörleri için nitelikli iş gücü oluşturmak ve konusunda uzman kişiler yetiştirmek için kurulmuştur. Sevgi Akademi, AB ile ortak yürütülen Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi (MEGEP) kapsamında kursiyerlerimizi Avrupa Birliği Ülkelerinde geçerliliğe sahip Sertifika sahibi yapıyor. 

TC. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak verdiği kursların yanında özel eğitim programlarıyla da birçok sektör için yeni uzmanlar yetiştiriyor. Akademimizden başarıyla mezun olan öğrencilerimize işe yerleştirme desteği verdiğimiz gibi yıllardır kendi işini açma hayali kuran mezunlarımız için de ücretsiz danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunuyoruz.

Sevgi Akademi olarak kurumsal anlamdaki başarımızın ve mezun öğrencilerimizin iş hayatlarında gösterdikleri başarının en önemli sebeplerinden birisi de, uygulamalı ve teorik eğitimleri veren öğreticilerimizin alanlarında en iyileri olmalarıdır. Eğitimlerimizi geliştirmek ve daha iyi eğitim verebilmek adına teorik eğitimlerimizin içeriği için Akademik unvana sahip isimler ile güvenin adresi olmamızla birlikte bizi diğer kurumlardan farklı kılan en önemli ayrıntı eğitim kalitesine verdiğimiz önemle ön plana çıkmamızdır. 

Eğitimlerdeki farkımız nedir ?

Sevgi Akademi de her eğitmen sadece kendi uzman olduğu branşın derslerini vermektedir.  Örneğin Kalıcı makyaj, Profesyonel Makyaj, Manikür-pedikür, Protez tırnak, Lazer Epilasyon, Cilt bakımı, Masaj gibi branşlarda eğitim kalitesini artırmak adına birebir o alanın uzmanları görev almaktadır.  Sevgi Akademi eğitim kalitesi farkıyla tanışmadınız mı?

Güzel İzmir’in kalbinde, metroya sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde olan eğitim merkezimize ulaşırken trafikte yolculuk stresi yaşamayacak ve eğitimlerinize pozitif başlamanın tadına varacaksınız.

Niyetiniz ciddi, amacınız başarı ise Sevgi Akademiye bekleriz...
 

Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı'na Bağlıdır.
https://mebbis.meb.gov.tr/kurumlistesi.aspx Adresinden Sorulayabilirsiniz.
(Açılan pencereden sırasıyla "özel kurumlar-izmir-konak" seçeneklerini seçtikten sonra çıkan listeden kontrol edebilirsiniz.)
 

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder